Üretim dünyasına 2019 yılında katılan Dizayn Atölyesi, yenilikçi üretim anlayışıyla eklemeli imalat yöntemlerini kullanarak, hızlı prototipleme, düşük adetli üretim ve ürün geliştirme hizmetleri veren teknoloji firmasıdır. Her gün gelişmekte olan eklemeli imalat yöntemlerinin gelişimine katkı sunmak ve endüstriyel üretimde kullanılabilirliğini artırmak için çalışıyoruz. Eklemeli imalat yöntemleri üzerine yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde hızlı prototipleme, düşük adetli üretim, kalıp modeli oluşturma, tasarım ve ürün geliştirme gibi alanlarda yenilikçi çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda, Dizayn Mold ekibimiz ile plastik ve metal enjeksiyon kalıp tasarımı, trimleme ve kesme kalıpları, takım-fikstür aparat tasarımı ve ürün tasarımını içeren hizmet alanımızla projelerinizi en etkin şekilde yürütmekteyiz.

ROBOdizayn mağazamızda ürettiğimiz makineler ve yedek parçalarını güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazamızda mekanik ve elektronik sarf malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.